Líder vo svete hliníkových konštrukcií

Špecialisti
vo svojom obore

Naša práca sa riadi hodnotami, ktoré zaručujú optimálny výsledok, aby ste boli úplne spokojní!

Tradičné a moderné

Spoločnosť vyrábajúca a spracúvajúca hliníkové produkty s viac ako 15 ročnou históriou. Sme hrdí na to, že pracujeme pre spokojnosť našich zákazníkov už v druhej generácii. S rovnakým nadšením budeme v tejto tradícii pokračovať. Dbáme na to, aby sme vždy pracovali s najmodernejšími nástrojmi a produktmi a pravidelne posielame našich zamestnancov na nové školenia.

Dôverujte našim skúsenostiam a inovačnej sile.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a prepojeniu so zákazníkmi presne rozumieme tomu, čo je pri našej práci dôležité. Vďaka našej optimálnej polohe dokážeme osloviť národných aj medzinárodných zákazníkov v čo najkratšom čase.

Rýchly a kompetentný

Na konci dňa je však dôležitá práca so zákazníkom, preto robíme všetko pre to, aby boli naši zákazníci spokojní. Na jednej strane to zahŕňa okamžitú dostupnosť a rýchle vybavenie objednávok. Na druhej strane je našou prioritou kompetentná realizácia projektov .

Kombinácia oboch charakteristík z nás robí ten správny kontakt pre prácu na Vašom projekte.

15

rokov

Skúseností
vo svete
hliníkových
konštrukcií

Čomu sa venujeme

Medzi našimi službami nájdete okrem výroby balkónov a lodží aj prípravu zimných záhrad, prístreškov, autobusových zastávok a mnoho iného.

Živé budovy

Zaviazali sme sa k ekologickej výstavbe a trvalej udržateľnosti v našej práci. Veríme, že živé budovy nie sú dobré len pre životné prostredie ale sú aj estetickým a neprehliadnuteľným aspektom.
Vízia spoločnosti

Inovatívnosť a kvalita
na prvom mieste

Čo nás robí jedinečnými? Naša nekonečná túžba po inovácii a naša odhodlanosť prinášať len najlepšiu kvalitu. Ďalej naše dlhoročné skúsenosti a odborné znalosti v oblasti hliníkových konštrukcií, ktoré nám umožňujú vytvárať výrobky, ktoré sú nielen esteticky príťažlivé, ale aj funkčné a trvácne.

Služby prispôsobené ľudom. 

Budúcnosť je naša

Líder vo svete hliníkových
konštrukcií od roku 2014

Fotovoltický zdroj elektrickej energie v spoločnosti al-stav s.r.o.
Fotovoltický zdroj elektrickej energie v spoločnosti al-stav s.r.o.

AL-STAV s.r.o.
Poluvsie 188
Rajecké Teplice 013 13

Zavolajte nám

Napíšte nám

Všetky práva vyhradené. Created by AdKreo.